Centrico Estudio Con Roof Top Zona Romantica 502
| Wi-Fi WiFi | Snelle in/uitcheckservice Versneld in- en uitchecken | Zwembad Dakzwembad Verwarmd zwembad |
| Pendeldienst Pendeldienst (toeslag) | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Centrico Estudio Con Roof Top Zona Romantica 502 Puerto Vallarta appartement is in de Downtown Puerto Vallarta wijk binnen slechts 5 minuten te voet van de Olas Altas gesitueerd en geschikt voor maximaal 2 gasten. De Gallery's Dante ligt op een klein stukje lopen van het appartement van 50 m², terwijl de Boulevard van Puerto Vallarta op 1 km afstand is.
Dit 2-badkamer appartement is binnen 15 minuten loopafstand van het Centro Cultural Cuale te vinden. Een wandeling van 25 minuten brengt u naar het stadscentrum. Centrico Estudio Con Roof Top Zona Romantica 502 appartementen bevinden zich niet ver van Caballito.
Gasten van dit appartement zullen genieten van het comfort van een badkamer met badlakens.
Om uw comfort te verhogen, heeft Centrico Estudio Con Roof Top Zona Romantica 502 appartement een keuken met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven. De dichtstbijzijnde Hortensia y Calle Carretera Costera a Barra de Navidad bushalte ligt op minder dan 600 meter van deze 1-slaapkameraccommodatie. Voor een ontspannen verblijf wordt er een privézwembad aangeboden.
- Locale bezienswaardigheiden
- FireWorks248 km
- ART VallARTa388 km
- Isla Cuale370 km
- Kathleen Carrillo Galleries188 km
- Bailarines De Vallarta179 km
- Galeria Alpacora136 km
- Plaza Lazaro Cardenas241 km
- Paradise Community Center352 km
- Elements of Design210 km
- Luchthavens
- Luchthaven Licenciado Gustavo Diaz Ordaz13 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Kluisje
- VIP in- en uitchecken
- Versneld in- en uitchecken
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Beveiliging
- Bagageopslag
- Lift
- Brandblussers
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Dakzwembad
- Verwarmd zwembad
- Parasols
- Ligstoelen
- Zonneterras
- Barbecuefaciliteiten
- Openbaar bad
- Ondiep gedeelte
Diensten
- Pendeldienst (toeslag)
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Terras
- Tuinmeubelen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Centrico Estudio Con Roof Top Zona Romantica 502 appartement.
Als gasten bij Centrico Estudio Con Roof Top Zona Romantica 502 appartement verblijven, kunnen ze de belangrijkste bezienswaardigheden van Puerto Vallarta bezoeken, de Olas Altas (300 m) en de Boulevard van Puerto Vallarta, gelegen binnen 15 minuten wandelafstand hiervandaan. - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Centrico Estudio Con Roof Top Zona Romantica 502 appartement in het stadscentrum te komen?
Het duurt 25 minuten lopen om van Centrico Estudio Con Roof Top Zona Romantica 502 appartement naar het stadscentrum te komen. - ❓
Hoeveel kost het om Centrico Estudio Con Roof Top Zona Romantica 502 appartement te boeken?
De prijs van het boeken van Centrico Estudio Con Roof Top Zona Romantica 502 appartement is $75. - ❓
Wat is precies de grootte van Centrico Estudio Con Roof Top Zona Romantica 502 appartement?
Centrico Estudio Con Roof Top Zona Romantica 502 appartement bestaat uit 50 vierkante meter.